KONST / Litografier / Färglitografi 15837201
nr 1583 7201
Olof Sandahl
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Surrealistiskt komposition. Signerad, numrerad 209/260, daterad -74 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Olof Sandahl, svensk målare och grafiker född 1938.
Utrop:
300 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:37:55